fbpx

Pudl velký bílý narozen 10.3.2011, chovatel: Kateřina Motejzíková

Dino je nejstarší člen naší smečky. Téměř před 12 ti lety se narodil Belince (Annabel Royal team) v chovatelské stanici Bohemia Anjuli která patřila mojí mamince a nyní jsem ji převzala já.

Pudly jsme měli v rodině celý můj život a moje láska ke královákům se zrodila již s naší první rodinnou fenkou, černou dračicí Agátkou ale Dino byl můj první vlastní pudl, kterého jsem dostala od maminky v začátku své profesionální střihačské kariéry. Z kraje jsme společně absolvovali několik výstav, vždy s výbornými výsledky ale Dina mnohem víc bavily sportovní aktivity. I proto jeho výstavní kariéra skončila poté co byl Dino uchovněn.

Společně jsme vyzkoušeli mnoho psích sportů – Agility, dogtrekking, frisbee i výcvik základní poslušnosti. Dino byl skutečně všestranný společník, který mě doprovázel prakticky na každém kroku. Zároveň byl skvělým a trpělivým modelem a učitelem na kurzech pro začínající střihače. Několikrát se dokonce objevil před kamerami. Nyní už si však užívá důchod a veškeré divoké aktivity přenechává raději mladším členům smečky.