fbpx

V.I.Pes

Salon pod názvem V.I.Pes začal vznikat na jaře roku 2022. Tehdy jsem pracovala již 12 let v rodinné firmě Salon Anjuli spolu se svou maminkou Kateřinou Motejzíkovou a sestrou Petrou Mrázkovou. Salon jsme provozovaly v Pražských Nuslích. Bohužel budova, ve které se salon nacházel změnila majitele a vzhledem k plánované rekonstrukci nebylo možné v prostorách zůstat. Bylo by samozřejmě snadné najít pro Anjuli nové prostory poblíž původního salonu a zůstat dále pohromadě, ale vzhledem k tomu že jsem se již před nějakou dobou přestěhovala z Prahy a posledních 7 let za svými klienty dojíždím, rozhodly jsme se že vybudujeme salony nové, každá svůj a pod svou značkou.

V salonu V.I.Pes dostanou moji psí klienti i nadále ty nejlepší služby.

Kontakty
Lucie +420 737 983 557, 

Barbora +420 723 287 293

Kdo se stará v salonu V.I.Pes o Vaše pejsky

Lucie Šindler Motejzíková

Stříháním psů jsem se profesionálně začala věnovat v roce 2009, kdy jsem začala pracovat v Salonu Anjuli u mé maminky Kateřiny

Motejzíkové, která mě již od mala vedla k lásce k pejskům a všemu živému a chlupatému. Již jako malá jsem se učila pečovat o naše malé pudlíky, česala jsem a vyholovala pacičky.

Po střední škole a několika nudných kancelářských zaměstnáních jsem se definitivně rozhodla, že budu střihač. Odešla jsem ze zaměstnání a začala se naplno učit. Kromě praxe v Anjuli jsem se začala účastnit odborných seminářů a workshopů pod vedením předních světových střihačů.

Maminka mě kromě všeho co ve své praxi umím přivedla také k chovu pudlů, kteří mě provázeli od dětství a díky nimž jsem se také dostala k výstavám a výstavním úpravám pejsků. Jsem majitelkou smečky tří velkých pudlů – Dina (11let), Jasmínky (5let) a Kassidyho, který je tváří mého nového salonu.

Moje práce je pro mě koníčkem a každý psí zákazník u mě bude hýčkán jako by byl můj vlastní

Barbora Koudelová

Ještě při studiu kynologie na České zemědělské univerzitě na

začátku roku 2020 jsem absolvovala kurz v salonu Anjuli pod vedením Lucčiny maminky Kateřiny Motejzlíkové, protože jsem si byla jistá, že se práci stříhačky chci v budoucnu věnovat. Tehdy na kurzu jsem zjistila, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Po úspěšném dokončení studia jsem prakticky ihned v září roku 2020 nastoupila na pozici stříhačky do prodejny Superzoo v Čestlicích, kde jsem působila od vzniku tamního salonu až nyní do roku 2023. V posledním roce jsem cítila, že je potřeba se dále rozvíjet a začala navštěvovat různé semináře a workshopy, abych se ve své práci mohla co nejvíce zdokonalovat. Jedním z témat seminářů byla preventivní dentální hygiena u psů, které bych se zde chtěla začít naplno věnovat, jelikož zubní kámen může pejskům způsobovat i závažnější problémy, než je jen zápach z tlamiček.

Od malička jsem prakticky obklopena psy, jelikož i celá naše rodina je plná „psomilů“. Doma jsme měli od mého dětství fenku jorkšírského teriéra, kterou jsem už od mala moc ráda vyčesávala a poté následovala fenka border teriéra Mary, kterou jezdím k rodičům doteď trimovat. Sama mám doma zachráněnou fenku Belu(7let), která je kříženec malého teriéra a také spoustu dalších zvířat od savců po ty terarijní a všechny je považujiza součást naší rodiny – většina lidí to u nás nazývá takovou malou ZOO.

Na své práci nejvíce miluji to, jak je každý pejsek naprosto rozdílný a potřebuje individuální přístup, který se mu snažím co nejlépe zprostředkovat.

Veronika Zimová

Ahoj všem dvounohým i čtyřnohým návštěvníkům.
Jmenuji se Veronika Zimová a práci střihačky jsem se rozhodla věnovat začátkem roku 2021, kdy jsem absolvovala střihačský kurz zakončený úspěšným složením zkoušky v salonu Anjuli pod vedením Kateřiny Motejzíkové.
Jelikož mi záleží na kvalitě odvedení mé práce a samozřejmě na spokojenosti zákazníků, absolvovala jsem i navazující intenzivní střihačský kurz pro pokročilé střihače pod vedením Lucie Šindler Motejzíkové.

Už jako malou mě zvířata doprovázela na každém kroku a mě, i všem v mém okolí bylo více než jasné, že práce se zvířaty bude jednou mým posláním.
Vystudovala jsem přírodovědné lyceum a poté jsem začala pracovat ve zverimexu, kde jsem získala řadu užitečných zkušeností a informací ohledně chovu nejrůznějších druhů zvířat.
Mou další pracovní zkušeností byla pozice laborantky ve Státním veterinárním ústavu v Praze, kde jsem tři roky měla možnost pracovat po boku výborných veterinářů.

V naší rodině bylo odjakživa plno psí lásky a dětstvím mě provázelo hned několik psích členů rodiny nejrůznějších plemen, o které jsem se už jako malá učila pečovat.
V současné době jsem majitelkou dvou pudlů, Míši (13let) a Cypriána (2roky) a nespočtem dalších zvířecích lásek od hada, přes papoušky až po koně.

Na mé práci mě naplňuje to, že je zároveň mým koníčkem a mohu se stále zdokonalovat.
Říká se: „Dělej co tě baví a dělej to jak nejlépe dokážeš.“ A tím se řídím

Pár informací než nás navštívíte

Jen to nejlepší

vždy na 100%

V.I.P. Servis

Každý pes je pro nás VIP

Každý pes je VIP ale…

…máme pravidla!