fbpx

V.I.Pes

Salon pod názvem V.I.Pes začal vznikat na jaře roku 2022. Tehdy jsem pracovala již 12 let v rodinné firmě Salon Anjuli spolu se svou maminkou Kateřinou Motejzíkovou a sestrou Petrou Mrázkovou. Salon jsme provozovaly v Pražských Nuslích. Bohužel budova, ve které se salon nacházel změnila majitele a vzhledem k plánované rekonstrukci nebylo možné v prostorách zůstat. Bylo by samozřejmě snadné najít pro Anjuli nové prostory poblíž původního salonu a zůstat dále pohromadě, ale vzhledem k tomu že jsem se již před nějakou dobou přestěhovala z Prahy a posledních 11 let za svými klienty dojíždíme, rozhodly jsme se že vybudujeme salony nové, každá svůj a pod svou značkou. Nejprve jsem vybudovala salon v Průhonicích, kde jsem fungovala necelé dva roky. Bohužel dojíždění se pro mě v jednu chvíli stalo téměř nepřekonatelnou překážkou a proto jsem se rozhodla ač velmi funkční a i za tak krátkou dobu dobře zavedený salon naposledy přestěhovat. Od 1.4.2024 tedy funguje salon V.I.PES na Rabyni.

V salonu V.I.Pes dostanou moji psí klienti i nadále ty nejlepší služby.

Kontakty
+420 737 983 557, 

 

Kdo se stará v salonu V.I.Pes o Vaše pejsky

Lucie Šindler Motejzíková

Stříháním psů jsem se profesionálně začala věnovat v roce 2009, kdy jsem začala pracovat v Salonu Anjuli u mé maminky Kateřiny

Motejzíkové, která mě již od mala vedla k lásce k pejskům a všemu živému a chlupatému. Již jako malá jsem se učila pečovat o naše malé pudlíky, česala jsem a vyholovala pacičky.

Po střední škole a několika nudných kancelářských zaměstnáních jsem se definitivně rozhodla, že budu střihač. Odešla jsem ze zaměstnání a začala se naplno učit. Kromě praxe v Anjuli jsem se začala účastnit odborných seminářů a workshopů pod vedením předních světových střihačů.

Od roku 2018 se též aktivně účastním světových soutěží ve stříhání, kde sbírám cenné zkušenosti v oblasti stříhání, kosmetiky i moderních trendů.

Maminka mě kromě všeho co ve své praxi umím přivedla také k chovu pudlů, kteří mě provázeli od dětství a díky nimž jsem se také dostala k výstavám a výstavním úpravám pejsků. Jsem majitelkou smečky tří velkých pudlů – Dina (11let), Jasmínky (5let) a Kassidyho, který je tváří mého nového salonu. Láska k pudlům mě zároveň přivedla k mé práci pro Klub přátel a chovatelů pudlů, v němž v současné době funguji jako člen výboru, webmaster a mluvčí.

Moje práce je pro mě koníčkem a každý psí zákazník u mě bude hýčkán jako by byl můj vlastní

 

Pár informací než nás navštívíte

Jen to nejlepší

vždy na 100%

V.I.P. Servis

Každý pes je pro nás VIP

Každý pes je VIP ale…

…máme pravidla!